Jump to content

Vnitřní látkové stínění

Stále si myslíte, že rolety mohou vypadat pouze jako nevzhledné a zašedlé kusy textilu, které se při každém druhém použití zaseknou? Rádi vás přesvědčíme o opaku. Moderní textilní rolety jsou nezanedbatelnou součástí interiéru, který má navíc skvělou stínící funkci. Látková roleta dneška, to je nepřeberný výběr barev, provedení a druhů látek, které dokonale doplní váš interiér - ať už se jedná o domácnost, pracovnu, kanceláře nebo veřejné prostory - a navíc výborně splní svou stínící funkci.

Řada látkových rolet Apollo je určena zejména pro ochranu místností před přímým slunečním zářením a je vhodná pro kancelářské budovy, úřady, školy, banky nemocnice apod. tyto rolety se vyznačují velkou odolností proti vlhkosti, prachu nebo poškození.

Interiérové textilní rolety Calypso jsou vhodné zejména do rodinných domů a bytů, kterou je možné namontovat jak na stěnu, tak na strop. Ovládání řetízkem je možné doplnit designovým závažím, které řetízek rolety napíná a zabraňuje jeho přivření do okna.

Látkové rolety Orion se vyrábí v provedení vnitřních kazetových rolet s hliníkovým krytem. Box a lišty jsou vyráběny jak v základních barvách, tak v imitaci dřeva. Tyto rolety se montují hlavně na rámy plastových oken a díky tomu mají minimální prosvit světla, což umožňuje jejich použití i jako zatemňovací clony.

Rolety Titan jsou určeny do typizovaných střešních oken Fakro, Velux a Roto. Kazetové vnitřní rolety s hliníkovým krytem a vodícími lištami je možné ovládat pružinovým mechanismem a je možné ji zastavit v kterékoli pozici. Kromě tepelného zastínění splní velmi dobře svoji zatemňovací funkci.

Látkové rolety

Apollo

Fantazie

Apollo Plus

Modula

Calypso

Orion

Titan


Japonské posuvné stěny

JPS


Vertikální žaluzie

Systém Blue line

Systém Blue line PVC


Plisé

pro otvíravá okna / výklopná okna / balkonové dveře

pro okna se šikminou

pro střešní okna

pro zimní zahrady

pro trojúhelníková a zaoblená okna

Kontaktní informace

RADOMÍR PAVLISKA - Žaluzie a stínící technika
Školská čtvrť 354
Frenštát pod Radhoštěm
74401
Česká republika
IČ:
DIČ
GPS: N 49°32.72068', E 18°12.17207'

Kontaktní formulář

Napište nám